Warning: Undefined variable $args in /home/fooddrin/aranyhid-egyesulet.hu/wp-content/themes/agama/framework/admin/kirki/packages/kirki-framework/compatibility/src/Kirki.php on line 175
Warning: Undefined variable $args in /home/fooddrin/aranyhid-egyesulet.hu/wp-content/themes/agama/framework/admin/kirki/packages/kirki-framework/compatibility/src/Kirki.php on line 175
Deprecated: Constant FILTER_SANITIZE_STRING is deprecated in /home/fooddrin/aranyhid-egyesulet.hu/wp-content/plugins/wordpress-seo/src/conditionals/third-party/elementor-edit-conditional.php on line 22
Deprecated: Constant FILTER_SANITIZE_STRING is deprecated in /home/fooddrin/aranyhid-egyesulet.hu/wp-content/plugins/wordpress-seo/src/conditionals/third-party/elementor-edit-conditional.php on line 28 Fákat ültettünk - Aranyhíd Polgári Egyesület Deprecated: strtolower(): Passing null to parameter #1 ($string) of type string is deprecated in /home/fooddrin/aranyhid-egyesulet.hu/wp-content/plugins/wordpress-seo/src/generators/schema-generator.php on line 186
Skip to content
Az Aranyhíd Egyesület tagja és gyermekei vidám hangulatban dolgoztak, hogy Balatonalmádi egy picit zöldebb legyen!
Előző
Következő
Czoma-Szegedi Nóra egyesületi tagunk kiváló ötletét azonnal szervezni kezdtük és 2019.10.12-én szombaton valóra váltottuk.
Tizennégy fát ültettünk el az Aldi parkolójában. Reméljük a tizenhárom magas kőris és az egy gömbjuhar szép dísze lesz városunknak, példánk követőkre lel, akik virágokat, fákat ültetnek.